Nabídka řadových domů

II. etapa výstavby nízkoenergetických domů

Hledáte moderní bydlení a doposud jste nebyli úspěšní? Dovolte, abychom vám představili projekt „Areál Tabačka“, v jehož současné nabídce se nachází šest řadových domů s moderním designem a funkčním řešením. Více si můžete prohlédnout níže, po kliknutí na každý dům se vám zobrazí potřebné informace, včetně galerie z průběhu výstavby nebo vizualizace.

Podrobnější informace také můžete získat na telefonním čísle  +420 604 715 589 nebo na emailu info@arealtabacka.cz. Těšíme se na Vaší zprávu!

Nabídka řadových domů

DůmCena odUžitná plochaGarážZahradaStav
B 01Rezervace
B 02Rezervace
B 034 500 000,- Kč125,8 m²17 m²88,8 m²Volné
B 04Rezervace
B 05Rezervace
B 06Rezervace

Standardy

Hrubá stavba

Základní cena od 3 200 000,- Kč vč. DPH
Cena zahrnuje: obvodové zdivo, vnitřní příčky a stropy, okna (trojskla od firmy Aktos), vchodové dveře a vrata do garáže a fasáda včetně zateplení.

Stavba na klíč

Základní cena 4 500 000,- Kč vč. DPH
Cena zahrnuje: interiérové a venkovní omítky včetně sádrokartonového zateplení, kompletní instalaci rozvodů (voda, elektřina, odpady, topení – v přízemí a v patře podlahové topení), podlahové krytiny (SPC – kamenné plastové kompozitní vinylové podlahy), vnitřní zárubně a dveře a osvětlení. Součástí je rovněž tepelné čerpadlo značky MC Therm s elektrokotlem, bojler na ohřev vody o objemu 200l, sanitární vybavení, malba, dále zpevněná venkovní terasa se zámkovou dlažbou, plot oddělující pozemek a terénní srovnání se zatravněním. Dům bude předán zkolaudovaný.

Domy jsou projektovány jako nízkoenergetické třídy B. Konstrukce jsou vyhotoveny z cihel a strop je zateplen 300m vatou.

O projektu

O projektu
Areál Tabačka je projekt výstavby moderních řadových domů v lukrativní a klidné části v centru Svitav.

Další informace na:

Vizualizace pater

Výstavba

Líbí se vám naše domy?

Napište si o prohlídku